Dreke

Pllaqi (Fasule/Grosha "gjigande") ne furre

Eshte nje gatim tradicional jugu per nje dreke te shijshme e pa shume kosto. P.s Pllaqite gjenden ne cdo market apo treg perimesh ;)

Your rating: None Average: 3.3 (31 votes)

Torte me biskota dhe banane

torta duket shume e kendshme

Your rating: None Average: 3.6 (30 votes)

Kungull petulla

aldo

Your rating: None Average: 3.2 (21 votes)

Embelsire keke me zemer cokollate

kek me zemer chokollate

Your rating: None Average: 3.8 (16 votes)

Musaka me Patate

recete e thjeshte

Your rating: None Average: 3.5 (55 votes)

Paste me Ton

Nje recete shume e lhte dhe e shpejte

Your rating: None Average: 3.3 (134 votes)

Pice me djath dhe proshute

Kjo eshte nje recete per pice me djath dhe proshute.

Your rating: None Average: 3.7 (143 votes)

Fileto pule me pana dhe kerpudha

Kjo eshte nje recete e lehte e cila mund te behet nga amvisat

Your rating: None Average: 4.3 (282 votes)

Pasta me ton

pasta me ton

Your rating: None Average: 3.6 (154 votes)

Ferges me veze

kjo recete eshte nje recete e thjeshte

Your rating: None Average: 3.3 (226 votes)
Syndicate content