Tradicionale

Akullore "Albi"

Kjo eshte nje embelsire qe cdo amvise mund ta gatuaje sepse eshte mjaft e thjeshte.

Your rating: None Average: 3.6 (151 votes)

Patate me pule dhe leng portokalli

kjo eshte nje recete patate me pule dhe leng portokalli nga Tirana

Your rating: None Average: 3.8 (67 votes)

PENGJIRE

PENGJIRE ME SHERBET

Your rating: None Average: 3.4 (63 votes)

Patellxhana te mbushur me gjize

Kjo eshte nje recete tradicionale nga qyteti i Krujes

Your rating: None Average: 4.3 (38 votes)

Mish me djath kaçkavall dhe me arra

Kjo eshte nje recete mishi i furres i mbledhur me leter alumin.

Your rating: None Average: 3.1 (53 votes)

Tave korani me arra

tave korani me arra

Your rating: None Average: 4.3 (39 votes)

Embelsire me zhele

Shum e shijshme dhe e lehte provojeni

Your rating: None Average: 2.8 (90 votes)

Sheqer pare

sheqer pare

Your rating: None Average: 3.2 (51 votes)

Mish vici i pranveres

Kjo eshte nje recete mishi me perime nga tr

Your rating: None Average: 3.4 (23 votes)

Gurabie

E thjeshtë por e mirë!

Your rating: None Average: 4.2 (50 votes)
Syndicate content