Shqiperia e Mesme

Kungull petulla

aldo

Your rating: None Average: 3.2 (21 votes)

Embelsire keke me zemer cokollate

kek me zemer chokollate

Your rating: None Average: 3.8 (16 votes)

Fileto pule me pana dhe kerpudha

Kjo eshte nje recete e lehte e cila mund te behet nga amvisat

Your rating: None Average: 4.3 (282 votes)

makarona me ragu

makarona me ragu

Your rating: None Average: 3.6 (90 votes)

Peshk me Brokoli dhe Spinaq

kjo recete eshte nje pjatance e mrekullushme dhe perdoret edhe per shoqerimin e peshkut

Your rating: None Average: 3.7 (67 votes)

Pica boreze

nje pice e vecant dhe shum e shijshme

Your rating: None Average: 3.7 (115 votes)

Midhje me pilaf

gjelle normale

Your rating: None Average: 2.5 (113 votes)

QOFTE ME KUNGUJ

KJO ESHTE NJE RECETE NA SHQIPERIA E MESME.

Your rating: None Average: 3.4 (74 votes)

Tave kosi

e mrekullushme

Your rating: None Average: 3.8 (49 votes)

Petulina

kjo eshte nje recete nga shqiperia e mesme

Your rating: None Average: 3.2 (59 votes)
Syndicate content