Gjelle

Byrek me qumesht

•Byrek me qumesht

Your rating: None Average: 4.5 (49 votes)

Mish me argjinare

Zihet brumi me maja .veze.e kripe .pasi ka ardhur brumi ndahet ne 3 topa te barabarte
Happen me niseshte sa me I medhe qe te jete e mundur ,lyhet peta me vajdhe pastaj I hidhet djadhi I thermuar dhe mblidhet ne forme roleje piqet me tigan me vaj te nxehte

Your rating: None Average: 3.8 (5 votes)

Sallate me patellxhane te pjekur

kjo recet sherben per 5 veta.koha e pergatitjes eshte reth 15 minuta.

Your rating: None Average: 4.2 (10 votes)

Byrek me presh

byrek me presh nga elbasani

Your rating: None Average: 4.5 (20 votes)

Byrek me Presh e Mish te Grire

ky eshte nje byrek i thjeshte por shume i shijshem
.

Your rating: None Average: 3.5 (28 votes)

Taliatele te furres

taliatele te firres

Your rating: None Average: 5 (5 votes)

Tave me Spinaq

e nxeht

Your rating: None Average: 4.3 (14 votes)

Rizoto me perime

Shume e Thjeshte dhe e shpejte

Your rating: None Average: 4.4 (39 votes)

Sos me Kerpudha

recet e bukurnga nje qytet

Your rating: None Average: 3.4 (20 votes)

Oriz me perime

Oriz me perime

Your rating: None Average: 4 (29 votes)
Syndicate content