Gjelle

Midhje me pilaf

gjelle normale

Your rating: None Average: 2.5 (113 votes)

Patate me mish e me perime

Kjo esht recet e shijeshme dhe e shpejt

Your rating: None Average: 3 (121 votes)

Musaka

Kjo eshte recete e nje gjelle tradicionale greke me perime e kime.

Your rating: None Average: 3.4 (84 votes)

Makarona me perime dhe salcice te fresket

kjo eshte nje recet e shpejt dhe e shishme italiane

Your rating: None Average: 3.6 (74 votes)

Pure patate me qumesht

Pure patatesh me qumesht.

Your rating: None Average: 3.3 (56 votes)

Sallade me tortolino

Kjo eshte nje sallate me tortolino dhe sallam

Your rating: None Average: 2.6 (28 votes)

gjelle me patate dhe qofte

kjo gjelle gatuhet shume edhe ne irlande

Your rating: None Average: 2.9 (69 votes)

Polenta me djath dhe sallam

shume e mire

Your rating: None Average: 3.1 (33 votes)

Trahana me copeza dhjami

e mire

Your rating: None Average: 3.9 (30 votes)

Risoto me speck dhe spinaq

kjo eshteb nje recete gatimi italiane

Your rating: None Average: 4.2 (69 votes)
Syndicate content