Fruta Deti

Tave me fruta deti

Kjo eshte nje recet italiane dhe shoqerohet me makarona dhe vere te bardhe...

Your rating: None Average: 3.1 (72 votes)

Tave peshku

Kjo eshte nje recete e shpejte dhe shume e shijshme peshtu.

Your rating: None Average: 4 (89 votes)

Trofte me vere

Kjo eshte nje recete pa yndyre,nga Shkodra.

Your rating: None Average: 4.4 (28 votes)

Peshk ne majoneze

Eshte nje recete e shijshme dhe shpresoje te ju pelqeje.Provojeni dhe do te mbeteni te kenaqur.

Your rating: None Average: 4.4 (45 votes)

Karamele peshku dhe perime spaghetti

Kjo recete eshte nga Italia e Veriut ,tipike Milano .

Your rating: None Average: 4.7 (28 votes)

Makarona me zarzavate e fruta deti

kjo recete eshte me makaronat me vrime qe kemi pasur ne Shqiperi dhe zarzavate te ndryshme dhe fruta deti .

Your rating: None Average: 3.8 (39 votes)

Sos me qep

eshte shume i shijshem

Your rating: None Average: 1.9 (20 votes)

Salmon me salce

kjo eshte nje recete peshku nga vlora e perpunuar

Your rating: None Average: 3.6 (24 votes)

Midhje te mbushura

kjo eshte nje recete peshku nga vlora e perpunuar pak ekthyer ne nje pjate klasike per raste te vecanta

Your rating: None Average: 3.9 (28 votes)

Pilaf me Kallamare dhe karkaleca

Kjo eshte nje recete rizoto me fruta deti

Your rating: None Average: 3.8 (68 votes)
Syndicate content