Embelsire

Kifle

kjo eshte nje recete e lehte per cdo grua qe do ta gezoje familjen

Your rating: None Average: 4.2 (153 votes)

Torte me nescafe

kjo eshte nje torte qe perdoret me se shumti ne turqi

Your rating: None Average: 3.7 (47 votes)

Tatli si rollad

Kjo vie nga Kosova e cila eshte mjaf e kerkuar ne tregje sepse ka edhe per te shitur

Your rating: None Average: 4.4 (59 votes)

Banane me kokos apo kekse

embelsir e shpejt dhe e shijshme

Your rating: None Average: 4.4 (36 votes)

Pingjire

kjo eshte nje embelsir nga korca

Your rating: None Average: 3.2 (54 votes)

kifle

keto jan kifle me birr nga ferizaj

Your rating: None Average: 3.5 (32 votes)

embelsire me keksa te bluar

kjo eshte recet embelsire ;me keksa te bluara .

Your rating: None Average: 3 (109 votes)

Torte me puding vanille

kjo recet esht shume e leht dhe e shpejt per pregatitje

Your rating: None Average: 4.3 (36 votes)

Bajadere me kokos

kjo esht nje embelsir shum e mir qe pihet me kafeturke

Your rating: None Average: 3.6 (34 votes)

Bombzat

bombza

Your rating: None Average: 3.6 (41 votes)
Syndicate content