Embelsire

Torte me patate

recete e lehte dhe e shijshme

Your rating: None Average: 3 (9 votes)

Xupi

eshte 1 recete xupi nga shqiperia e mesme

Your rating: None Average: 4.3 (15 votes)

Kolaqa

kolaqa te lehte

Your rating: None Average: 1.8 (4 votes)

Torte me keksa

i merr keksat i dhomite tani ja qesum 2 6 lug kakao e merr magarinen e shkrine edhe ja qesum brumit

Your rating: None Average: 2.4 (37 votes)

Bombica

Bombica te shijshme dhe te lehta

Your rating: None Average: 2.6 (36 votes)

Torte

I perzien 6 vet me 15 lug sheqer deri sa te trashen mandej ja qet 1 got vaj 1 got kos 1 peciv 15 lug miell dhe e qet ne tepsi

Your rating: None Average: 2.9 (20 votes)

Gjize me fruta

zi gizen me 190 grad celcius dhe pastaj perzieje me fruta deti ose kanali

Your rating: None Average: 4.5 (10 votes)

Embelsire me Fruta

eshte recete e bukur me cokolat dhe vanilia

Your rating: None Average: 2.1 (18 votes)

Gurabi - Biscuits

Gurabi

Your rating: None Average: 4 (17 votes)

Role me biskota e tines.m

Kjo esht nje recet me bisokta qe nuk piqet!

Your rating: None Average: 3.7 (3 votes)
Syndicate content