Embelsire

Biskota te Thjeshta

keto biskota pergatiten thjesht dhe shpejt

Your rating: None Average: 3.6 (69 votes)

Torte me fanta

filli 1: 3 gota qumsht 7 lug sheqer 6 lug niseshte 1 got hopla
pjeken te gjitha bashk
filli 2: 1 liter fanta 3 pudinka vanile 7 lug sheqer
zihet filli 2 pasi te zihet lershohet mbi fillin 1 lihet te ftohet

Your rating: None Average: 3.3 (26 votes)

Tortë me shampon fairy

Marrim nje pecivdhe nje vanill,tepsien me vaj dhe hedhim brumin e pergaditur me vez dhe qumsht pastaj brumit i shtojm nje pik fairy per te dizenfektuar bakteriet dhe pak sod(nese keni ariel eshte e preferuar) pastaj shkoni dhe e puthni gjyshen tuaj qe don e maron shup ne midis te oborrit dhe recepta eshte gati per ta ngrene, ju beft mir

Your rating: None Average: 3.5 (24 votes)

Torte me biskota dhe banane

torta duket shume e kendshme

Your rating: None Average: 3.6 (30 votes)

Krofne

Te thjeshta dhe te shijshme! :)

Your rating: None Average: 3.3 (17 votes)

Krofne

Te thjeshta dhe te shijshme! :)

Your rating: None Average: 3.7 (12 votes)

Torte pa veze

Torte e shijshme

Your rating: None Average: 3.3 (14 votes)

Torte pa veze

Torte e shijshme

Your rating: None Average: 3.6 (11 votes)

Embelsire keke me zemer cokollate

kek me zemer chokollate

Your rating: None Average: 3.8 (16 votes)

Embelsira Jafa

embelsir e shijshme <3

Your rating: None Average: 3.3 (8 votes)
Syndicate content