Torte me cokollad

Summary

Yield
Prep Time10 minutes
KategoriaEmbelsire
RajoniTradicionale
RastiCdo Rast

Description

kjo eshte nje desert ku pergaditet ne gjdo vend te kosoves eshte tradicionale

Ingredients

  • peta torteje te gatshme
  • qokolate per gatim
  • krem
  • dhe cdo llloj peme qe ke deshir
  • s

Instructions

marim petet e tortes dhe peten epare e lyejmm me qokollad gatimi dhe me krem[ perseritje peteve ]dhe ne fund dekoroni me qte doni me peme apo zhele llokum

Notes

kete rect shkon me nje coca cola zero apo fanta eksotix

Your rating: None Average: 3.7 (30 votes)