Torte me bardhe te vese

Summary

Yield
Source

me

Prep Time30 minutes
KategoriaEmbelsire
RajoniKosova
RastiCdo Rast

Description

kjo eshte nje recete embelsire me kakao dhe me te bardhe te vese

Ingredients

  • 4 kokrra veze
  • 2 luge biber te kuq
  • 2 luge biber te zi
  • miell deri sa te trashet
  • vaj ulliri
  • kakao

Instructions

po qashtu qysh ju kallxova veq i perzien tona se bashku

Notes

po shkon me qaje rusi

Your rating: None Average: 2.9 (15 votes)

a torten qe mapaskeni qit a

po pra ashtu esht per 5-6 minuta as 2-3 fjal nuk i keni shkru
ncncncncncncncncncncncncncnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnccccccccccccccccncncncncncncncncncncncnchahhahaha