Tort me krem

Summary

Yield
Source

me e mira

Prep Time30 minutes
KategoriaEmbelsire
RajoniKosova
RastiCdo Rast

Description

Tort e Leht

Ingredients

  • 1-4 molla,
  • 300gr arra te bluara
  • 300 gr keksa te bluara
  • 4 lug mjalt
  • 200 gr kokos
  • 1 qokollad e zez

Instructions

FIllimisht i qeron 1 deri 4 molla dhe i bluan 300 gr arra te bluara , mandej 300 gr keksa pastaj, dhe ne fund ia qet 2 lug mjalt i gjith materiali perzihet mir forma iu epet ne form te rrumbullaket dhe e hedh qokolladen e zez te shkrir dhe e lyen me Kokos....
Ju beft Mir

Notes

Mos e humbisni

Your rating: None Average: 3.7 (166 votes)