Sheqer pare

Summary

Yield
Prep Time20 minutes
KategoriaEmbelsire
RajoniTradicionale
RastiDreke

Description

sheqer pare

Ingredients

  • 1 kokos
  • 1 peciv
  • 1 fikxhan tamel
  • 1 filxhan sheqer
  • mille sipas nevojes
  • 2 vez

Instructions

Vezet kokosin tamlin peciven sheqerin i perzin bashk e mandej jau qet miellin deri sa te mundesh me i formu topa te vegjel e lyn tepsin me vaj dhe i rendit ne tepsi

Notes

Sherbetin e val ja hedh embelsines sa ta nxjerrish prej furre ju baft mir shum e mir bahet

Your rating: None Average: 3.2 (53 votes)

hauuhaa

valla hale se kam qit me shijuu emnelsrinee eeheeh porr e mire po doket ehehhe tung