Proj me qaj

Summary

Yield
Prep Time45 minutes
KategoriaEmbelsire
RajoniDiaspora
RastiCdo Rast

Description

kjo preferohet per me honger deri sa pin qaj

Ingredients

  • 3 ve
  • 2 gota kos
  • 1 got vaj
  • 2 gota miell t kallamoit
  • 1 got miell gruri
  • pak kryp
  • 1 peciv
  • susam

Instructions

se pari i rreh vezet ja qet kosin miellin pastaj krypn peciven e perzin kejt e qet ne tepsi dhe e pjek ne furr

Notes

preferohet gjat mbremjes
me qaj

Your rating: None Average: 3 (13 votes)