Embelsire kosovare

Summary

Yield
Source

kosov

Prep Time30 minutes
KategoriaEmbelsire
RajoniKosova
RastiDreke

Description

jane shumm te mira

Ingredients

  • 500gr biskota
  • 200gr qokollat
  • 200gr qumesht
  • 1 peciv
  • 1 vanill sheqer
  • miell

Instructions

I marrim biskotat i qesim ne qumesht ja qesim edhe qokollaten dhe me nje lug i rrahim derisa te behen copa copa ja shtojme peciven nje lug, dhe e perziem me lug dhe ja qesim vanil sheqerin dhe apet i perziejme dhe i qesim miell permij dhe e perzijme dhe e futim ne furr 15 minuta dhe ........ju beft....mir

Notes

f

Your rating: None Average: 2.9 (75 votes)