Bombzat

Summary

Yield
Source

kosov

Prep Time30 minutes
KategoriaEmbelsire
RajoniKosova
RastiFeste

Description

bombza

Ingredients

  • 1 qokollat e zez per gatim
  • 1\2 liter qumsht
  • gjysme margarine
  • 1 kuti gurabiia te bluara
  • dhe kokos
  • arra te shtypura

Instructions

Qokollaten tamlin margarinin i qet ne tenxhere deri te shkrihen i perzien e largon tenxheren nga zjarri ja qet gurabiat deri ta fitojm masen e duhur i bajm gogla dhe i perzijem ne arra te bluara edhe kokos

Notes

E let dhe e shijshme .........JU BAFT MIR

Your rating: None Average: 3.6 (41 votes)